• nl
  • en
  • de
  • nl
  • en
  • de

Medewerkers

Chauffeurs

Een enthousiast en gedreven team van chauffeurs is iedere dag voor de klant onderweg. De chauffeurs worden jaarlijks bijgestuurd en nageschoold. De thema’s zijn onder andere zuinig en veilig rijden, handhaving rij- en rusttijden, gebruik digitale tachograaf.

Werkplaats

Onze werkplaats wordt iedere dag bemand door ervaren medewerkers voor het op – en afzetten van containers, en het onderhouden van ons materieel.

Planning

De planning wordt gedaan vanuit  Haaften. Vanuit hier bedienen wij onze klanten, terminals en chauffeurs van gegevens en is het gehele traject van opdracht tot facturering volledig geautomatiseerd.

Naam: Henk Vlot
Functie: Algemeen Directeur
E-mail: henk@henkvlot.nl
Naam: Marco van der Aa
Functie: Bedrijfsleider
Hoofd administratie
E-mail: marco@henkvlot.nl
Naam: Arnold Visser
Functie: Hoofdplanner
Veiligheids Coördinator
E-mail: arnold@henkvlot.nl
Naam: Ruud Schoute
Functie: Planner
E-mail: ruud@henkvlot.nl
Naam: Geert Nabbe
Functie: Planner
E-mail: geert@henkvlot.nl
Naam: Raymond Schoute
Functie: Commercieel Medewerker
E-mail: raymond@henkvlot.nl
Naam: Angela Vlot
Functie: Boekhoudkundig medewerker
E-mail: angela@henkvlot.nl
Evelyne vlot
Naam: Evelyne Vlot
Functie: Facturatie
Kwaliteitscoördinator
E-mail: evelyne@henkvlot.nl
Naam: Marleen Vlot
Functie: Administratief medewerker
E-mail: marleen@henkvlot.nl