• nl
  • en
  • de
  • nl
  • en
  • de

Medewerkers

Chauffeurs

Een enthousiast en gedreven team van chauffeurs is iedere dag voor de klant onderweg. De chauffeurs worden jaarlijks bijgestuurd en nageschoold. De thema’s zijn onder andere zuinig en veilig rijden, handhaving rij- en rusttijden, gebruik digitale tachograaf.

Werkplaats

Onze werkplaats wordt iedere dag bemand door ervaren medewerkers voor het op – en afzetten van containers, en het onderhouden van ons materieel.

Planning

De planning wordt gedaan vanuit  Haaften. Al onze auto’s zijn uitgerust met een boordcomputer/GPS Tracking systeem. Deze zijn gekoppeld aan een speciaal voor de zeecontainertrucking geschreven planningsprogramma. Hiermee bedienen wij onze klanten, terminals en chauffeurs van gegevens en is het gehele traject van opdracht tot facturering volledig geautomatiseerd.

Naam: Henk Vlot
Functie: Directie
E-mail: henk@henkvlot.nl
Naam: Marco van der Aa
Functie: Administrateur
E-mail: marco@henkvlot.nl
Naam: Ruud Schoute
Functie: Hoofd planner
E-mail: ruud@henkvlot.nl
Naam: Raymond Schoute
Functie: Commercieel Medewerker
E-mail: raymond@henkvlot.nl
Naam: Arnold Visser
Functie: Planner
Veiligheids Coördinator
E-mail: arnold@henkvlot.nl
Naam: Geert Nabbe
Functie: Planner
E-mail: geert@henkvlot.nl
Naam: Angela Vlot
Functie: Administratie
E-mail: angela@henkvlot.nl
Naam: Marleen Vlot
Functie: Administratie
E-mail: marleen@henkvlot.nl
Naam: Evelyne Vlot
Functie: Facturatie
Kwaliteits Coördinator
Commercieel administratief medewerker
E-mail: evelyne@henkvlot.nl